delivery Decoratore Darmowa dostawa od 400zł
Firmy B2B

 

Firma Decoratore.pl zapewni profesjonalną obsługę w zakresie wyposażenia wnętrz restauracjom, hotelom, kwiaciarniom, sklepom i wszelkiego typu instytucjom. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie projektowania wnętrz, jak również zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, żeby produkty dostarczone przez Decoratore.pl spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy otwarci na współpracę z partnerami biznesowymi, którzy mogliby uzupełnić ofertę prezentowaną przez naszą firmę. Mamy tu na myśli producentów oraz dystrybutorów działających w branży wyposażenia wnętrz.

Nawiążemy również współpracę z projektantami wnętrz, którzy do swoich projektów szukają wysokiej jakości, oryginalnych rozwiązań nawiązujących do różnych trendów wnętrzarskich oraz dystrybutorami, którzy chcieliby sprzedawać nasze produkty.

Decoratore.pl ze swej strony zapewnia, że jesteśmy w pełni wiarygodnym i profesjonalnym partnerem, współpraca z którym przyniesie obopólne korzyści. Naszym partnerom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.

 

Zapraszamy!!!

Zespół Decoratore.pl

Tel. 531 771 366

Email: sklep@decoratore.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium