Styl modern classic – nowoczesność w połączeniu z klasyką
Styl modern classic – nowoczesność w połączeniu z klasyką

Lubisz klasyczne i nowoczesne wnętrza i nie wiesz, na który styl się zdecydować? W takim przypadku optymalnym rozwiązaniem może okazać się wystrój wnętrz w stylu modern classic. Jasne, przestronne wnętrza przełamana kontrastowymi elementami i dodatkami – w kolorach czerni, beżu lub szarości. Mocno związany z przeszłością, ale ciekawy nadchodzącej przyszłości, taki właśnie w skrócie prezentuje się styl modern classic.


Modern classic – styl dla niezdecydowanych.

Mieszanina stylów jest stosowana praktycznie od zawsze jednak wydawać się może, że klasyka i nowoczesność to dwa bieguny, i nie mogą iść ze sobą w parze. Okazuje się jednak, że to połączenie naprawdę może się podobać i zadziwiać. Oczywiście pod warunkiem dobranej kompozycji i wyczucia. To, co wyróżnia styl modern classic to rzucająca się od razu klasyka, zauważalna pod względem kolorystycznym, jak i kompletnego wyposażenia. Dopiero po dłuższej obserwacji da się zauważyć nowoczesne dekoracje, wykończenia czy dodatki. Cała przestrzeń nawiązuje do klasycznych wnętrz historycznych – których głównymi inspiracjami są wnętrza pałacowe, zamkowe oraz wnętrza wielkomiejskich przestrzeni mieszkalnych. Całość stylu Modern Classic, choć odwołująca się do stylów historycznych — ma za zadanie stworzyć jak najbardziej komfortową przestrzeń, aby dopasować się do codziennej aktywności domowników. Modern classic, choć nawiązuje do klasyki, jest definiowany przez współczesne materiały, z których budowane są współczesne mieszkania czy domy. Wnętrza w stylu modern classic to niezwykły kompromis pomiędzy pięknym wystrojem a praktycznym użytkowaniem. Styl subtelnie wprowadza do wnętrz ład i harmonię, pomiędzy prostotą i luksusem. Pomimo wielu tradycyjnych elementów styl przez lata wypracował sobie własną tożsamość, łącząc w odpowiedni sposób to, co stare z powiewem nowości. Skutkiem tego jest coraz częstsze uleganie teraźniejszości oraz zmieniającej się modzie.

Piękno i praktyczność

Wystrój wnętrz w stylu modern classic to świetna propozycja dla fascynatów i miłośników klasyki, którzy są skłonni odrobinę unowocześnić aranżacje. Jest to również styl dla osób, które poszukują rozwiązań oryginalnych i nie banalnych, lubiących elegancję, styl oraz komfort w codziennym użytkowaniu. Wnętrze urządzone w odpowiednich proporcjach, nie raz zostanie docenione przez gości odwiedzających Twój dom lub mieszkanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium